Popularne tagi


No tags were found that match the criteria given.

Linki

Jak przedłużyć penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak mieć dużego penisa

Sprawdź jak w łatwy sposób możesz powiększyć penisa.

Dłuższy penis

Sprawdź Xtrasize i ciesz się udanym życiem seksualnym!

Powiększanie penisa

Bezpieczne i skuteczne powiększanie rozmiaru Twojego członka nawet do 7,5cm!

Długi penis

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

20 kwiecień 2010

Rozmiar penisa

Kategoria: Anatomia mężczyzny

 

Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się jaki rozmiar powinien posiadać przeciętny penis. Jest to jedno z tych pytań jakie od stuleci zadają sobie mężczyźni chcący podbudować własne ego, bądź uspokoić swój niepokój.

Generalnie średnia długość penisa podczas erekcji wynosi od 12,9 – 15 cm natomiast średni jego obwód w stanie wzwodu to 12,9 cm. Na wielkość męskich narządów płciowych ma wpływ rasa oraz rozmaite uwarunkowania kulturowe. W ankietach mężczyźni, którzy przyznają się do homoseksualizmu podają większe rozmiary penisa, jednak medycyna nie dostrzega związku pomiędzy orientacją seksualną a rozmiarami członka.

Warto zauważyć, że rozmiar przeciętnego penisa jest wystarczający do odbywania udanych i satysfakcjonujących stosunków płciowych. Pomimo powyższego faktu jedynie 50% męskiej populacji jest zadowolona z rozmiarów swojego członka, podczas gdy aż 70% kobiet uważa, że narządy ich partnerów posiadają zadowalające rozmiary.

Istnieje potrzeba zauważenia faktu, że przeciętna kobieca pochwa posiada jedynie 7 cm. długości. Długość ta zwiększa się wraz z podnieceniem kobiety do 10 cm. Wynika stąd, że to raczej nie długi penis decyduje o zadowoleniu kobiet ze współżycia, ale raczej sprawność kochanka, zupełnie nie uwarunkowana kwestiami rozmiarów jego narządów płciowych.

Fakt coraz większego zainteresowania wielkością penisa jest spowodowany raczej presją współczesnej kultury, która szeroko promuje model wielkiego penisa jako synonimu męskości. Bombardowani zewsząd takimi informacjami mężczyźni z łatwością nabierają się na mit gigantycznego fallusa.

Jak pokazują badani klinicznie, często mężczyźni z małym członkiem są o wiele sprawniejsi seksualnie od tych, którzy dysponują okazały, wręcz gigantycznym prąciem. Warto pamiętać również o tym, że przyjemny seks przestaje być takowym, w momencie kiedy jedno z partnerów sprawia drugiemu ból. Biorąc pod uwagę przeciętne rozmiary pochwy, natura obdarzyła nas raczej wystarczająco dużymi narządami służącymi nie tylko przyjemności ale również prokreacji.

Jednak w udanym współżyciu seksualnym nie przecenioną rolę odgrywa dobre samopoczucie. Dlatego, jeżeli nie jesteś zadowolony z wielkości swojego penisa śmiało możesz pomyśleć o różnorakich metodach jego przedłużenia. Na rynku obok pompek próżniowych występują również odpowiednie na powiększanie penisa tabletki. Jeśli nie jesteś zdecydowany na tak daleką ingerencję w swój organizm, zawsze możesz spróbować metod naturalnych – różnego rodzaju ćwiczeń, które można wykonywać o każdej porze.

 

Przeczytaj również:

Rozmiar penisa
Jak zbudowany jest penis?
Metody Powiększania penisa


Tagi: ,

Comments are closed.Kategorie artykułów