Popularne tagi


No tags were found that match the criteria given.

Linki

Jak przedłużyć penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak mieć dużego penisa

Sprawdź jak w łatwy sposób możesz powiększyć penisa.

Dłuższy penis

Sprawdź Xtrasize i ciesz się udanym życiem seksualnym!

Powiększanie penisa

Bezpieczne i skuteczne powiększanie rozmiaru Twojego członka nawet do 7,5cm!

Długi penis

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

Budowa penisa

Męski układ płciowy składa się z narządów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Organy znajdujące się na zewnątrz to moszna i prącie. Narządy wewnętrzne to najądrza, gruczoł krokowy, pęcherzyki nasienne, przewody wytryskowe i gruczoły opuszkowo-cewkowe, jądra oraz nasieniowody.

1. Schemat budowy penisa.

Penis inaczej prącie jest narządem moczowo-płciowym, czyli służy zarówno do zapładniania jak i do opróżniania moczu. Narząd ten posiada kształt walca i pokryty jest skórą bez warstwy tłuszczowej. Prącie można podzielić na trzy etapy. Pierwszy to korzeń, drugi- trzon a trzeci-żołądź. Penis składa się także z trzech ciał jamistych. Jedno ciało gąbczaste jest położone wzdłuż brzucha a pozostałe dwa wzdłuż grzbietu. Przez ciało gąbczaste przebiega cewka moczowo-płciowa. Ciała jamiste otoczone są wspólną torebką łącznotkankową.W ciałach jamistych występują połączenia tętniczo-żylne.

Napływająca do ciał jamistych krew powoduje rozszerzenie, usztywnienie i wydłużenie prącia. Żołądź ma kształt stożkowy i jest nasunięty na ciała jamiste od przodu. Element ten wypełniony jest tkanką łączną, zatokami i splotami żylnymi. Wypełnienie zatok żylnych krwią, które następuje podczas wzwodu, sprawia usztywnienie i powiększenie żołędzia oraz rozwarcie otworu końcowego cewki moczowo-płciowej. Moszna jest workiem skórnym, wewnątrz którego znajdują się jądra. Skóra worka mosznowego jest ciemniejsza i owłosiona, cechuje ją obecność warstwy mięśniowej (gładkiej), tworzącej tak zwaną błonę kurczliwą. Obecność błony kurczliwej powoduje, iż w zależności od środowiska, w którym się znajduje, może ona kurczyć się i regulować temperaturę w worku mosznowym. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania jąder. Jądra wytwarzają hormony oraz plemniki. Jądro waży około dwadzieścia, trzydzieści gramów i jego długość wynosi od czterech do pięciu centymetrów. Parzyste gruczoły wytwarzające płyn, który odprowadzany jest do bańki nasieniowodu to pęcherzyki nasienne.

Budowa penisa wydaje się dość skomplikowana, jednak, kiedy przyjrzymy się schematowi okazuje się dość prosta. Gdy mowa o penisach to na pewno prędzej czy później pojawia się takż taki wątek jak wielkość penisa. Dla bardzo wielu mężczyzn ta właśnie wielkość ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też istnieje tak wielkie zainteresowanie metodami powiększania penisa.

none


Kategorie artykułów