Popularne tagi


No tags were found that match the criteria given.

Linki

Jak przedłużyć penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak mieć dużego penisa

Sprawdź jak w łatwy sposób możesz powiększyć penisa.

Dłuższy penis

Sprawdź Xtrasize i ciesz się udanym życiem seksualnym!

Powiększanie penisa

Bezpieczne i skuteczne powiększanie rozmiaru Twojego członka nawet do 7,5cm!

Długi penis

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

17 grudzień 2010

Naturalne składniki

Kategoria: Składniki tabletek, Tabletki na powiększenie penisa

Większość tabletek na powiększanie penisa ma podobny skład. Dlatego zawsze zanim zdecydujesz się na zakup takiego specyfiku najpierw sprawdź, czy zawiera on którykolwiek z wymienionych składników. Poniższa lista zawiera jedne z najlepszych stymulantów poprawiających powiększanie penisa.

Solidilin – komponent, nad którym przeprowadzono bardzo wiele badań. W Malezyjskim Uniwersytecie Naukowym potwierdzono jego skuteczność w badaniach na zwierzętach. Badane osobniki miały większą ochotę na sex i długość stosunków była zdecydowanie dłuższa niż w grupie kontrolnej. Ponadto Solidilin zawiera składnik L-Dopa, który jest prekursorem dopaminy. Dopamina z kolei jest substancją sprawiającą, że mózg wchodzi w fazę rozluźnienia co powoduj ogólne zadowolenie i lepsze samopoczucie.

Taj and Safflower – te dwa składniki doskonale się wzajemnie uzupełniają. Powodują one, że naczynia krwionośne rozszerzają się dzięki czemu mogą przepompować większą ilość krwi. Większa ilość krwi to sztywniejszy penis. Dzięki tym składnikom erekcja może utrzymywać się znacznie dłużej. W dodatku Safflower zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3, które przeciwdziałają występowaniu chorób serca.

L-arginina – aminokwas ten występuje w pożywieniu jednak aby odczuć jego działanie wspomaganie suplementacją jest niezbędne. jest odpowiedzialny za rozszerzanie naczyń krwionośnych. Sprawia, że substancje odżywcze płynące we krwi są lepiej wchłaniane. Regularnie dostarczany do organizmu sprawia, że orgazmy przybierają na sile. Wzrasta ich intensywność i obfitość.

Cynk – substancja ta jest niezbędna do tego, aby człowiek mógł się rozmnażać. To w zasadzie wystarczający argument, który przemawia za jej spożywaniem. Jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania prostaty.

Momordica – bardzo pomocny suplement w zmniejszaniu dolegliwości cukrzycy i niestrawności. Momordica działa pozytywnie na spalanie tłuszczu i tym samym pozytywnie wpływa na wzrost testosteronu. Obecnie trwają badania nad pomocą tego składnika w leczeniu wirusa HIV.

Drilizen – składnik ten podnosi obecność tlenku azotu we krwi. Tlenek azotu sprawia, że rozluźnieniu ulegają naczyniowe mięśnie gładkie, które szybko przepompowują krew do penisa. Dzięki temu prącie staje się sztywniejsze. Krew dopływająca z większym ciśnieniem do ciał jamistych penisa sprawia, że ulegają one powiększeniu co wpływa na jego wielkość.

Ginko biloba – składnik ten poprawia krążenie krwi i reguluje ciśnienie. Jego zbawienne właściwości wykorzystywane są w medycynie naturalnej od wielu już lat.

Składników w tabletkach na powiększenie penisa jest znacznie więcej jednak te wypisane powyżej pojawiają się najczęściej. Czy to oznacza, że tylko tabletki posiadające te składniki należy brać pod uwagę? Nie- to wiązałoby się z szufladkowaniem dokonań w dziedzinie medycyny. Każdego dnia powstają nowe specyfiki, ich połączenia lub ekstrakty. Być może istnieją tabletki, które dają bardzo dobre efekty mimo, że nie posiadają żadnego z tych składników. Dlatego wybierz to, co będzie najlepsze dla Ciebie.

none

Comments are closed.Kategorie artykułów