Popularne tagi


No tags were found that match the criteria given.

Linki

Jak przedłużyć penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak mieć dużego penisa

Sprawdź jak w łatwy sposób możesz powiększyć penisa.

Dłuższy penis

Sprawdź Xtrasize i ciesz się udanym życiem seksualnym!

Powiększanie penisa

Bezpieczne i skuteczne powiększanie rozmiaru Twojego członka nawet do 7,5cm!

Długi penis

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

6 luty 2010

Co to jest potencja

Kategoria: poprawa potencji

Żyjąc we współczesnym społeczeństwie, chyba nie ma dorosłego człowieka, który nie wiedział by czym jest potencja. Potencja seksualna jest to jak najbardziej w skrócie rzecz ujmując zdolność organizmu do reakcji seksualnych. Przeprowadzone badania udowodniły, że mężczyźni są zdolni do odbywania więcej ilości stosunków seksualnych od kobiet, jednakże jest pewien odsetek płci przeciwnej, która jest w stanie przeżywać wielokrotny orgazm. Potencja seksualna jest to bardzo indywidualna sprawa u niemalże każdego człowieka. Z przeprowadzonych profesjonalnych badań wynika, że 15 % mężczyzn w wieku około 20 roku życia jest zdolnych do odbywania stosunków, w bardzo krótkich odstępach czasu. Potencja seksualna jest również zdolnością do wypełniania określonych zadań oraz odczuć seksualnych. Potencja jest zatem również zdolnością, która pozwala nam na rozpoczęcie stosunku, utrzymanie go przez odpowiednią ilość czasu a także doprowadzeniem do satysfakcjonującego końca stosunku płciowego. Głównie chodzi tu o zdolność zapłodnienia, jednak nie możemy również zapominać o zdolności osiągnięcia satysfakcji, która również jest niezwykle istotna.

Wyszczególniamy różnego rodzaju zaburzenia potencji seksualnej. Zaburzeń na tle seksualnym występuje o dziwo bardzo dużo i mogą one być spowodowane z bardzo wielu powodów. Niezdrowy tryb życia, palenie papierosów, picie alkoholu, tryb życia przepełniony stresem to tylko niektóre z czynników, które mogą przyczynić się do obniżenia naszej seksualnej sprawności. Wyszczególniamy różnego rodzaju schorzenia. Brak występowania podniecenia seksualnego, brak erekcji lub gotowości seksualnej, zaburzenia możliwości odbycia sprawnego stosunku seksualnego, zaburzenia wytrysku, dyspareunia, pochwica, anorgazmia, wytrysk późny, anhedonia seksualna, to tylko niektóre z zaburzeń, które mogą nas dosięgnąć.
Aby zwiększyć naszą potencję powinniśmy zmienić nasz tryb życia. Jeżeli prowadzimy siedzący tryb życia, objadamy się całymi dniami kalorycznym niezdrowym pożywieniem, nasze libido skutecznie się obniża. Powinniśmy z życia czerpać całymi garściami, dlatego nie ma sensu marnować cennego czasu. Aktywny tryb życia skutecznie zwiększy nam chęć na odbywanie stosunków seksualnych w związku z czym nasza potencja seksualna ulegnie diametralnej poprawie.

none

Comments are closed.Kategorie artykułów